Měřicí kroužky

Měřicí kroužky na zjištění velikostí snubních a zásnubních prstenů jsou vyrobeny z odolného plastu. Obsahují UK, US i EU velikosti. Pro potřeby naší dílny je podstatné číslo uvedené na horní části v rozpětí 36,4 - 70,1. Na fotografii vidíte pro ilustraci kroužky s rozhodující velikostí 52 a 64,9.

Kroužky nám po vyzkoušení prosím zašlete zpět a cena poštovného i samotných kroužků Vám bude odečtena od ceny zlatých snubních prstenů, které si u nás objednáte. Peníze za měřicí kroužky (nikoli poštovné) Vám vrátíme samozřejmě i v případě, že si snubní prsteny objednáte jinde a kroužky nám pošlete zpět.

Vezměte prosím v úvahu, že kroužky na měření prstenů jsou tenké a odpovídají přibližně našim snubním prstenům o šířce 3 mm. Pokud plánujete pořídit snubní prsteny o šířce 4,5 mm nebo 6 mm, měli byste počítat s tím, že prsten bude pro pohodlné nošení potřebovat větší rezervu ve velikosti.

Pokud chcete znát správnou velikost prstenu, je nejsnazší navštívit jakoukoliv blízkou zlatnickou prodejnu, kde Vám velikost prstu na podobné sadě ověří. Případně Vám velikost prstu rádi zjistíme při osobní návštěvě v naší brněnské dílně.

300,00 Kč